KONST / Litografier / Färglitografi 12497018
nr 1249 7018
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 259/300. Motivet: 44x30
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:17:02
22/4 17:11:59
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson